Wet frenave makinë tank ngushtë të naftës - China Shandong Honglu

frenave Wet vaj ngushtë makinë tank

 • Brand name: T-mbret
 • Pagesa: Nga T / T, L / C, ose pagesa të tjera
 • Aftësia Furnizimi: 100set në muaj
 • Kohë për dorëzim: 30 ditë pas pagesës
 • Detajet Paketimi: paketim nude
 • Port: port Qingdao, Shandong
 • Detail Product

  Produkt Tags

  artikull Parametrat kryesore teknike
  baza Wheel 2300mm
  motor Xizhai 480 Vendi 3 motor
  Gear-box 5 fotografi
  type Brake frenave lagësht
  gomë gomë 600 najloni
  vëllimi tank 2.5cube
  Madhësia (gjatësia × × width lartësi) (mm) 4250 * 1550 * 1800
  tjetër Me kontrolluar kompjuterin cisternë të fluksit të madh dhe 15 milion armë të naftës mbështjell, pompë të veçantë veshje për kamion tank të naftës, mund të pompë në dhe jashtë naftës 2.5 inç gji dhe dalje, pajisje elektrostatike, dy aparatet zjarri, dy tuba përcjellë, artizanale e vjetër (hapja zakonshëm tank, nuk ka valvula nëndetar, No roje çati) pjesa tjetër e pjesëve të fabrikës standard.Paint: bojë argjendi, të aplikojnë kasetë reflektues, paste rrip reflektues, tre big'exploding 'karaktere.

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !