4102 mine automjet special - China Shandong Honglu

4102 automjeteve imja special

 • Brand name: T-mbret
 • Pagesa: Nga T / T, L / C, ose pagesa të tjera
 • Aftësia Furnizimi: 100set në muaj
 • Kohë për dorëzim: 30 ditë pas pagesës
 • Detajet Paketimi: paketim nude
 • Port: port Qingdao, Shandong
 • Detail Product

  Produkt Tags

  emër automjet special Mine
  motor YC4102ZLQ
  pushtet 95KW
  masa e përgjithshme 17000kg
  pesha Curb 7500kg
  ngarkesa të vlerësuarat 9500kg
  Madhësia Cargo van 3700 * 2200 * 800mm
  Madhësia automjeteve 5900 * 2400 * 2700mm
  baza Wheel 3500mm
  taksi tavan sigurisë inxhinieri
  Timon hidraulik-asistuar fuqia hidraulike
  Para dhe bosht pasme 2080 / 153AS (hedhur urë çeliku) (6,833)
  Driving Mode Katër wheel drive
  gomë 8,25-20
  Track (para / mbrapa) 1620mm / 1725mm
  Mënyra vetëshkarkuese në krye të dyfishtë
  kuti e shpejtësisë SC8T50CX
  kornizë 255 * (8 + 5)
  vërtetim KA

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !