Влажна сопирачка тесен резервоар за нафта автомобил - Кина Шандонг Honglu

Влажна сопирачка тесен резервоар за нафта автомобил

 • Бренд име: Т-крал
 • Начин на плаќање: Со T / T, L / C, или други начини на плаќање
 • Набавка способност: 100set месечно
 • Време на испорака: 30 дена по исплата
 • Пакување детали: голи пакување
 • Port: Порт Кингдао, Шандонг
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка Главните технички параметри
  меѓуоскино растојание 2300mm
  моторот Xizhai 480 земјата 3 мотор
  Опрема-кутија додадени фајлови: 5
  Вид на сопирачките влажна сопирачка
  гуми гуми 600 најлон
  волумен на резервоарот 2.5cube
  Големина (должина × ширина × висина) (mm) 4250 * 1550 * 1800
  други Со компјутерски контролирана танкер голем проток и 15 милиони ролна пиштол масло, специјални опрема пумпа за масло резервоарот камион, може да пумпа во и надвор влезот 2,5 инчен нафта и излезот, електростатско уред, два противпожарни апарати, две пренесување цевки, стари занаети (обичен отворање резервоарот, не подводен вентил, нема покрив чувар) на останатите делови фабрика standard.Paint на: сребрена боја, ќе се применуваат рефлексивни ленти, ставете рефлексивни ленти, три big'exploding "знаци.

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !