Еден вод параметар конфигурација на знаме - Кина Шандонг Honglu

Еден параметар конфигурација вод на знаме

 • Бренд име: Т-крал
 • Начин на плаќање: Со T / T, L / C, или други начини на плаќање
 • Набавка способност: 100set месечно
 • Време на испорака: 30 дена по исплата
 • Пакување детали: голи пакување
 • Port: Порт Кингдао, Шандонг
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка Главните технички параметри
  Вид на сопирачките влажна сопирачка
  форма возење Погон на четири тркала
  големина димензија 4583 * 1848 * 1930
   Минимално растојание земјата (мм)  215
  меѓуоскино растојание 2750
  моторот JE493ZLQ4CB
  моќ 75kW
  Опрема-кутија 5 упатство
  гуми 215/80 R16
  шарата 1478
  седење 2
  број врата 2
  отстранување на издувни гасови Опашка резервоарот гас очистување
  природни богатства КА

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !