Двоен вод на возилото знаме - Кина Шандонг Honglu

Двоен вод на возилото знаме

 • Бренд име: Т-крал
 • Начин на плаќање: Со T / T, L / C, или други начини на плаќање
 • Набавка способност: 100set месечно
 • Време на испорака: 30 дена по исплата
 • Пакување детали: голи пакување
 • Port: Порт Кингдао, Шандонг
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка Главните технички параметри
  Отценети оптоварување (кг) 715
  Вид на сопирачките влажна сопирачка
  форма возење Погон на четири тркала
  големина димензија 4583 * 1848 * 1960
  сад големина 1250 * 1560 * 480
  Минимално растојание земјата (мм) 215
  меѓуоскино растојание 2750
  максимална влечноста 60%
  моторот 4G22B
  моќ 82KW
  доза форма нормално аспирираат
  гуми 215/80 R16
  шарата 1478/1510
  седење 2 + 3
  Капацитет на резервоар за гориво 65L
  отстранување на издувни гасови Опашка резервоарот гас очистување
  природни богатства КА

 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !