Контактирајте не

Шандонг honglu тешката индустрија ко., Ltd

адреса

Бр.1 Meishan патот, Zichuan економски

развој, Zibo Шандонг во Кина

Е-пошта

hlheavyindustry@163.com

телефон

+ 86-0533-5412852

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !