за нас

 Шандонг honglu тешката индустрија ко., LTD., Поврзани со Шандонг Танг група, група ко., LTD., Која е основана во 1956 година, вработените во компанијата три илјади луѓе, технички истражување и развој тим од повеќе од триста луѓе, има напредни производствени линии , обложување работилница, заварување работилница, штанцување работилница, има богато искуство во производство, истражување и развој.

нашата компанија за истражување и развој на тешката индустрија е најраниот домашното производство на рударска експлозија-доказ инженеринг машини компанија, сите на компанијата и неговата технологија независно истражување и развој, со право на независна интелектуална сопственост, е главниот рударски rubber_tyred Асоцијацијата транспорт е одобрен од страна на здружението на индустрија бенчмаркинг претпријатија.

Основана во почетокот на AnBiao ангажирани во сертификација на производи, сертификација квалификација, сите производи се националната безбедност центар комплексни технички ревизија, е најраниот домашните претпријатија се рудникот експлозија-доказ за сертификација. Преку националната безбедност инспекција центар и надзор безбедност преглед на Бирото заеднички сајт, преку компанијата целосен збир на технички податоци, различни опрема, капацитет на производство, а повеќе од 100 софтверски производи и hardware.The компанијата се широко користени во рудникот за јаглен, фосфат руда , железна руда и златен рудник. На возилото и неговите делови, системи и други проекти беа доделени националните исправа за патент. 

На барањата за национална безбедност на рудникот за јаглен и рудникот, рудникот станува се повеќе и повеќе високи во однос на барањето на транспорт опрема, нашата компанија за производство на експлозија-доказ и влажни сопирање транспорт опрема во согласност со барањата на националната безбедност на рудникот, е производ на избор за многу голема група. Фирмата е со седиште дома и се враќа во светот. По стратегија за економски развој на земјата, на страната на понудата постепено темелни реформи и нова енергија индустрија, стабилна домашниот пазар рударството, продолжи да се развива нови енергетски производи да се подобри свеста на производи и продажба. Активно распоред централна Азија, Југоисточна Азија странскиот пазар. И во Русија, Мјанмар, Филипини и други земји имаат воспоставено деловни односи.

03-04
25-26-

Шандонг honglu тешката индустрија ко., LTD.Located во рударството инженеринг R & D и производството на машини и делови, да се почитуваат "одговорност, иновации, сигурен" концепт на развој, се придржуваат до "да се направи ред и посилни, се додека" развојот на политиката, е посветена да стане домашната прва класа, меѓународно реномиран инженеринг машини претпријатија.

Продажбата на жешка линија: 13573380599.

Адреса: нема . 1 Meishan патот, Zibo економска развојна зона, Zibo Сити, провинцијата Шандонг.WhatsApp Online Chat !